torebka na każdą okazję
Damskie torebki,  Modne torebki

Czy istnieją torebki pasujące do wszystkiego?

Torebki można kupić już niemal w każdym sklepie. Są obowiązkowo w sieciówkach odzieżowych, są w sklepach z butami, są nawet w drogeriach. Czy w tej wielkiej masie można znaleźć torebkę pasującą do wszystkiego?

Jest takie powiedzenie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Trochę prawdy w tym jest, bo dość dziwnie będzie wyglądać elegancka aktówka w połączeniu z podkoszulkiem, szortami i japonkami, tak samo jak plecaczek moro, nie do końca zagra z biznesowym garniturem. Torebki skórzane to jednak przykład, że można próbować.

Torebka na każdą okazję

Jeśli oddzielimy te bardzo oficjalne potrzeby, które reguluje zwykle dress code i pole manewru mamy mocno ograniczone, to pozostają nam stylizacje codzienne, mniej formalne. W tym obszarze będzie dużo łatwiej znaleźć kompromis.

Torebki skórzane worki są świetnym przykładem, że nawet mając jedną, da się wyglądać stylowo i w długiej do kostek sukience w kwiaty i w lnianych spodniach i koszuli, a nawet w plażowej tunice i bikini. Worki skórzane są bardzo pojemne, bo ich kształt, choć niepozorny kryje w sobie dużo przestrzeni. Można do nich spakować się do pracy, na spacer i na plażę, W powrotnej drodze zrobisz jeszcze zakupy i nie będziesz musiała prosić o jednorazówkę.

Jeśli jednak luzacki i swobodny styl to dla ciebie zbyt dużo, możesz wybrać coś prostszego. Klasyczna torba na ramię, jeśli cenisz sobie komfort i elegancję lub listonoszka, jeśli nie masz potrzeby noszenia wszystkiego, a lubisz czuć się swobodnie, też będą pasować do wielu stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *