jak kupić torebkę
Damskie torebki,  Modne torebki,  Skórzane torebki

Kompletny przewodnik jak wybrać torebkę idealną

Jeśli przymierzasz się do kupienia swojej wymarzonej torebki skórzanej, przeczytaj koniecznie ten poradnik. Podpowiada on, na co zwrócić uwagę wybierając torbę. Zanim ruszysz na zakupy, odpowiedz sobie na poniższe pytania:

  1. Czy lubisz zmieniać torebki, czy jesteś wierna jednej przez dłuższy czas?
  2. Jakie są twoje przyzwyczajenia? Zabierasz ją ze sobą za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu, czy tylko wychodząc do pracy? Nosisz na ramieniu, w ręku, czy przewieszoną ukośnie?
  3. Co w niej nosisz zawsze – czy jest to tylko portfel, kosmetyczka i telefon, czy raczej masz w niej centrum dowodzenia wszechświatem?

Odpowiedź na te trzy pytania pozwoli zawęzić krąg poszukiwań.

Wyobraźmy sobie – nie lubisz zmieniać torebek, nosisz w niej trochę więcej niż mieści się w kryterium niezbędnego minimum i generalnie nie wychodzisz z domu bez torebki. Nie lubisz mieć zajętych rąk, więc najczęściej zakładasz ją na ramię. Zdarza ci się zapomnieć torby na zakupy, bo te większe robisz w weekend, a te codzienne to drobiazgi.

Wybierając torebkę postaw raczej na pakowne torebki skórzane worki o szerszym dnie, z łatwym dostępem do wnętrza i przynajmniej jedną kieszonką w środku (żebyś nie musiała ujawniać zawartości szukając telefonu) i jedną na zewnątrz – na klucze. Skórzane torebki worki spełniają te wymagania, a przy tym są bardzo trwałe i od kilku sezonów nie wychodzą z mody. Gdy do tego wybierzesz ulubiony kolor, raczej nie grozi ci szybka przeprowadzka do nowej torebki, a w zamian długa i przyjemna współpraca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *