torebki
Damskie torebki,  Modne torebki,  Skórzane torebki

Nie stać cię na tanie rzeczy – torebki skórzane to nie luksus

U wielu osób pokutuje przekonanie, że jak nie mają dużo pieniędzy, to nie stać ich na drogie przedmioty. Mają rację, jeżeli chodzi o dobra luksusowe. Ale jeśli za ceną idzie jakość, to są w bardzo dużym błędzie.

Nasze babcie mawiały – tanie mięso psy jedzą. Dlaczego? Bo w tym przypadku tanie oznacza ochłapy. Dziś nie tak łatwo od razu ocenić czy cena wynika z lepszej jakości, czy to tylko pazerność sprzedającego.

Na czym nie warto oszczędzać?

  • Buty – sztuczne skóry są coraz lepszej jakości, ale nigdy nie dorównają tej naturalnej. Pomyślisz, że nie możesz pozwolić sobie na buty za 300 zł… Jednak w nich pochodzisz dwa trzy sezony. Czy te z ekoskóry też dadzą radę? Czy twoje stopy będą ci za nie wdzięczne?
  • Torebki skórzane – podobna historia jak z butami. Torebka ze sztucznej skóry kosztuje dużo mniej niż ta z naturalnej, ale ile razy zdarzyło się że przetarła się po kilku miesiącach, albo popękała w strategicznych miejscach? Skórzane torebki ci tego nie zrobią. Będą wyglądały świetnie przez długie lata.
  • Jedzenie – kupuj żywność dobrej jakości. Ona też jest droższa tylko pozornie. Jeśli kupisz tanią wędlinę, niemal na pewno część wyląduje w koszu. Lepiej kupić kilka plasterków dobrej i zjeść ze smakiem do końca. I zainwestuj w pojemniki do przechowywania – plastikowe torebki nie pomagają zachować świeżości.

Podsumowując kupuj wygodne i trwałe buty, torebki skórzane, worki foliowe zastąp zaś opakowaniami wielokrotnego użytku. I zapisuj wydatki – zobaczysz że mimo , że wydaje Ci się że płacisz więcej w rzeczywistości oszczędzasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *